The Witcher Game

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Poruszaj się szybko po najważniejszych miejscach forum.

Prawidłowe przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Google Chrome!



Zobacz

Codex
FAQ
Lokacje
Znaki Wiedźminskie
Spis Broni i Pancerzy
Spis Potworów
Spis Eliksirów

Nie wiesz jak w pełni korzystaj z forum? Przeczytaj FAQ.


.

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany lub zapomniałeś hasło to kliknij w link poniżej.
Niezarejestrowany?   Zapomniałeś hasła?

#1 2010-09-03 15:11:27

Gerfin

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 42
Punktów :   

Prolog- Stwórz swoją kartę Postaci.

Pięć długich lat Królestwa północne leczyły rany po Wielkiej Wojnie, tysiące istnień pochłonęła zaraza. Ocalałe komanda elfów i krasnoludów zapadły głęboko w lasy i zbierały siły do ostatniego rozpaczliwego zrywu. Na traktach, gościńcach na polach dawnych bitew niepodzielnie rządziły potwory. Co raz częsciej można było usłyszeć pytanie - Gdzie są wiedźmini?
Północne Rubierze Keadwen - Góry Sine, Rok 1270. Uciekałeś przed wielką bestią. Z powodu osłabienia potknąłeś się o kamień, twoje myśli kłębiły się wokół jednej a mianowicie - Zaraz zginę. Zobaczyłeś strzałę i zemdlałeś. Gdy się obudziłeś, leżałeś na łożu, a obok Ciebie siedziała piękna kobieta, zapewne czarodziejka, ponieważ szeptała jakieś magiczne formuły.
Witaj, Jestem Triss. gdybyśmy Cię nie znaleźli zginął byś. Ale teraz odpoczywaj. Powiedz mi jak masz na imię?

Zanim założysz wątek z Twoją kartą postaci przeczytaj FAQ i Regulamin!

Ps. Użyj Generatora Kp!


Jeśli myślisz zadając pytanie że ono jest jedyne w swoim rodzaju... Jesteś w błędzie. Najpierw użyj opcji szukaj.
Jeśli jednak wiesz że istnieje taka opcja lecz nie chce ci się szukać jesteś noobem!

Moja Karta Postaci

Offline

 

Aktualności

Muzyka

 

Ekipa
Mistrzowie Gry: Gerfin, Ordo Moderator: brak

Ciekawostki

Czy wiesz że...

Ważne