The Witcher Game

Ogłoszenie

Poruszaj się szybko po najważniejszych miejscach forum.

Prawidłowe przeglądanie forum umożliwia przeglądarka Google Chrome!



Zobacz

Codex
FAQ
Lokacje
Znaki Wiedźminskie
Spis Broni i Pancerzy
Spis Potworów
Spis Eliksirów

Nie wiesz jak w pełni korzystaj z forum? Przeczytaj FAQ.


.

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany lub zapomniałeś hasło to kliknij w link poniżej.
Niezarejestrowany?   Zapomniałeś hasła?

#1 2010-11-11 21:55:56

Gerfin

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 42
Punktów :   

FAQ

Co to FAQ?

- FAQ jest to spis najważniejszych pytań wraz odpowiedzi które powinny pomóc Ci w pełni wykorzystywać wszystkie funkcje gry.
Często Ci którzy nie czytają tego o to spisu mają problemy z tworzeniem a nawet graniem na tej stronie.

Błąd przy próbie logowania?

- Być może nie założyłeś/aś konta, bądź Administracja Gry postanowiła Cię wyeliminować z rozgrywki z powodów zaśmiecania gry nie potrzebnymi postami, przeszkadzałeś bądź podawałeś pliki do których nie miałeś praw autorskich.
Jeśli jednak tak się nie stało sprawdź czy twój login i hasło są prawidłowe.

Jak założyć Postać i Kartę postaci?

- Postać tworzymy w momencie rejestracji, dlatego też proszę o zakładanie nicków bez cyfr, wulgaryzmów ani żadnych bezsensownych słów, ponieważ zmiana nicku jest dostępna tylko raz! Nick powinien zawierać imię lub nazwisko bohatera( mogą być oba). Proszę nie podawać swojego prawdziwego nazwiska w nicku!
Nie wolno używać imion z powieści Sapkowskiego! Chyba nie chcemy mieć tu samych Geraltów z numerkami pożątkowymi.

- Kartę zakładamy w Kaer Morhen w prologu. Podajemy imię i nazwisko swego bohatera. Post ten powinien wyglądać mniej więcej w ten sposób.

Triss - [..]Gdy się obudziłeś, leżałeś na łożu, a obok Ciebie siedziała piękna kobieta, zapewne czarodziejka, ponieważ szeptała jakieś magiczne formuły.[...]. Powiedz mi jak masz na imię? 

Leżąc na miękkiej poduszce obruciłem głowę w kierunku kobiety. Czarno włosa kobieta uśmiechnęła się do mnie. 
- Jestem GGGGeeeerat ekhem. Czy mógłbym prosić Cię o szklankę wody?
- Dziękuję. Jestem wiedźminem( tu piszesz zamiast wiedźmina np. scoiatel, rycerz zakonu itd.) pochodzę z Rivii. ekchem. Cholerny kaszel. - napiłem się i zasnąłem.


Mam wiele fajnych pomysłów i chciałbym się nimi podzielić, do kogo mam się zwracać?

- Najlepiej byś zwrócił się do Mg. On zadecyduje z teamem czy twój pomysł nadaję się na forum. Mg ma możliwość zaproponowania Ci pracy Moderatora, Grafika lub nadać Ci specjalny tytuł z niesamowitymi przywilejami. 

Jak walczyć poruszać się w świecie gry?

- Jest to gra PBF (Play by forum). Poruszanie się, walka, misje, zdobywanie informacji dzieją się za pomocą postów a my zadbamy o to by świat wokół ciebie był jak najbardziej kolorowy i piękny. Twoje posty powinny zawierać informacje o wyglądzie, zachowaniu, bohatera oraz opis miejsca w którym rozmowa bądź walka się odbywa.

O walce możesz przeczytać w tym wątku - http://www.thewitchergame.pun.pl/viewtopic.php?id=21


Jeśli myślisz zadając pytanie że ono jest jedyne w swoim rodzaju... Jesteś w błędzie. Najpierw użyj opcji szukaj.
Jeśli jednak wiesz że istnieje taka opcja lecz nie chce ci się szukać jesteś noobem!

Moja Karta Postaci

Offline

 

Aktualności

Muzyka

 

Ekipa
Mistrzowie Gry: Gerfin, Ordo Moderator: brak

Ciekawostki

Czy wiesz że...

Ważne